1. W lokalu ochronę fizyczną sprawują pracownicy Ochrony, mający obowiązek zapewnienia porządku w obiekcie oraz bezpieczeństwa jego mienia i przebywających w nim gości oraz pracowników.
 2. Do klubu mają wstęp jedynie osoby powyżej 18-go roku życia. Pracownik Ochrony ma prawo do wylegitymowania gościa Klubu celem weryfikacji jego wieku.*
 3. W przypadku wyrządzenia szkód materialnych w lokalu, popełnienia wykroczenia, lub niestosownego zachowania się, Ochrona ma prawo ująć sprawcę i niezwłocznie przekazać Policji.
 4. Kierownictwo lokalu ma prawo wydać Ochronie polecenie spowodowania opuszczenia przez gościa lokalu w sytuacjach, kiedy swoim postępowaniem narusza on regulamin lokalu oraz przyjęte normy zachowania.
 5. Ochrona ma obowiązek nie wpuszczania do lokalu osób, których wygląd i zachowanie wskazuje, że mogą znajdować się pod wpływem środków odurzających, lub po spożyciu nadmiernej ilości alkoholu.
 6. W lokalu obowiązuje zakaz posiadania i spożywania wszelkich środków odurzających.
 7. Zabronione jest wnoszenie oraz spożywanie alkoholu i posiłków nie zakupionych w lokalu.
 8. Zabronione jest wnoszenie do lokalu wszelkiej broni palnej, broni białej, paralizatorów, miotaczy gazów oraz innych przedmiotów mogących zagrozić życiu lub zdrowiu ludzkiemu.
 9. Obsługa lokalu ma prawo odmówić podania alkoholu osobie nietrzeźwej.
 10. Godzina zamknięcia lokalu ustalana jest przez Kierownictwo stosownie do okoliczności.
 11. Pierwszeństwo wstępu do lokalu mają członkowie Klubu.
 12. W przypadku braku miejsca w lokalu, Ochrona na polecenie Kierownictwa ma prawo odmówić wpuszczenia następnych gości.
 13. Kierownictwo i Ochrona mają prawo odmówić wpuszczenia do Klubu osobom niepożądanym oraz klientom w stroju i obuwiu sportowym.
 14. O wejście do Klubu decyduje Selekcjoner.
 15. Zabrania się wprowadzania zwierząt do lokalu.
 16. Opłata za zgubienie numerka z szatni wynosi 20 zł.
 17. Szatnia jest obowiązkowa, za rzeczy pozostawione w szatni lokal nie ponosi odpowiedzialności.
 18. Bilet zakupiony nie podlega zwrotowi z wyjątkiem, o którym mowa w pkt. 19 niniejszego regulaminu.
 19. W przypadku odwołania Imprezy Klientowi przysługuje prawo zwrotu biletu i tym samym zwrotu uiszczonej ceny biletu.
 20. Zakaz wnoszenia na teren klubu profesjonalnego sprzętu fotograficznego oraz kamer.

docxPobierz oświadczenie opiekuna

*Informujemy, iż osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie wyłącznie pod opieką rodzica bądź wskazanego przez niego opiekuna. Osoby, które mają ukończone 16 lat, a nie ukończyły 18 roku życia proszone są o przyniesienie ze sobą oświadczenia ze zgodą na udział w imprezie podpisanego przez rodzica lub pełnoprawnego opiekuna.

pdfPobierz zgodę rodziców

logo smak

RESTAURACJA “SMAK MORZA”

Zlokalizowana w samym sercu Sopotu, tuż przy plaży, w sąsiedztwie renomowanych hoteli. O każdej porze roku nieustannie zachwyca gości wspaniałym wnętrzem oraz bajecznym widokiem na Zatokę Gdańską.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.