KUP BILET

Klub Muzyczny Scena zaprasza na koncert!

 

Sala Koncertowa:

TIME TABLE:

– 21:00 – otwarcie drzwi

Supporty:

– 23.30 – Dwa Sławy

Sala Klubowa:

– After Party –

Informujemy, iż osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie wyłącznie pod opieką rodzica bądź wskazanego przez niego opiekuna. Osoby, które mają ukończone 16 lat, a nie ukończyły 18 roku życia proszone są o przyniesienie ze sobą oświadczenia ze zgodą na udział w imprezie podpisanego przez rodzica lub pełnoprawnego opiekuna. [OŚWIADCZENIE]

—————————————————————————

Dwa Sławy – łódzki duet, w skład którego wchodzą Rado Radosny oraz Astek. Związani na co dzień z macierzystymi formacjami – Uśpione Miasto i Ustinstrumentalix – postanawiają w 2006 roku oficjalnie połączyć siły aby tworzyć coś, co choćby w niewielkim stopniu może sprawić, że dzień będzie lepszy.

W trakcie swojej dziesięcioletniej działalności wydali 5 krążków, z których dwa ostatnie wkroczyły do oficjalnej sprzedaży. Po trzech nielegalach wydanych odpowiednio w 2007 – „Dla Sławy”, 2010 – „Nieśmiertelna Nawijka Dwusławowa” , 2011 – „Muzyka Kozacka” przyszła pora na legalny debiut. W tym czasie Sławy konsekwentnie poszerzali swój fanbase zjednując fanów specyficznym humorem i nietuzinkowym podejściem do rapu. Album „Nie wiem, nie orientuje się” w momencie premiery przepadł w natłoku premier. Dopiero po latach ludzie docenili jego kunszt. Dziś uważany jest za jeden z najbardziej niedocenionych albumów w historii polskiego rapu. Wydany przez Embryo Nagrania został wytłoczony w niewielkiej ilości 1000 sztuk, które dziś są obiektem poszukiwań kolekcjonerów. Dopiero albumem „Ludzie Sztosy” Dwa Sławy wywrócili branżę hip-hopową do góry nogami.

—————————————————————————

Youtube:

 

 

 

Facebook:

https://www.facebook.com/dwaslawy/

—————————————————————————

BILETY:

Normalny – 29zł

VIP – 49zł*

Do nabycia:

- eBilet.pl

*Wygodne sofy i fotele, darmowe przekąski, najlepszy widok – więc jeżeli będziesz miał ochotę na doznania w stylu VIP – koniecznie musisz tam zajrzeć! ➡ ➡ ➡ http://www.scenaklub.pl/vip/

—————————————————————————

Informujemy, iż w każdy piątek i w każdą sobotę zapraszamy do naszej restauracji Smak Moza na Jazz Jam Session. Początek koncertów o godzinie 19:00.

!!WSTĘP WOLNY!!

Na wszystkich posiadaczy biletów koncertowych czeka 20% zniżki w naszej restauracji!

Jazz Jam Session w Smaku Morza:

Do zobaczenia w SCENIE!

logo smak

RESTAURACJA “SMAK MORZA”

Zlokalizowana w samym sercu Sopotu, tuż przy plaży, w sąsiedztwie renomowanych hoteli. O każdej porze roku nieustannie zachwyca gości wspaniałym wnętrzem oraz bajecznym widokiem na Zatokę Gdańską.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.