Klub Muzyczny Scena zaprasza na koncert!

 

Sala Koncertowa:

GWIAZDA WIECZORU: ❗GrubSon & Live Band❗

Wstęp od 16+

Osoby, które mają ukończone 16 lat, a nie ukończyły 18 roku życia proszone są o przyniesienie ze sobą oświadczenia ze zgodą na udział w imprezie podpisanego przez rodzica lub pełnoprawnego opiekuna.
http://www.scenaklub.pl/o-nas/regulamin/

Otwarcie drzwi godz.21:00

SUPPORT’Y: DJ Serio? Mario Kontrargument

Koncert Główny : GrubSon & Live Band godz.23:20

Sala Klubowa/Afterparty
DJ QUIZ

————————–————————–————————––

GrubSon, czyli Tomasz Iwanca – sam zaczął tworzyć już na przełomie lat 1997-1998 – w grupach Po 3-na różnica i Wolność słowa. W latach 2003-2004 wydał pierwszy solowy nielegal „N.O.C.” (Nowiny Osiedle Chrabowa). Płyta prezentuje eklektyczne oblicze GrubSona – można było usłyszeć na niej rap, ruffneck czy dancehall – produkcją muzyki także zajął się on sam. Dzięki płycie muzyk zaczął coraz więcej koncertować. Wkrótce poznaje ekipę Bezkres, której staje się członkiem i razem tworzą Wspólny Mianownik Soundsystem, z którym to coraz bardziej zagłębiał się w rytmy reggae i dancehall.

We wrześniu 2009r. światło dzienne ujrzał debiutancki album „O.R.S.”. Dzięki singlom „Nowa fala” oraz „Na szczycie” muzyk błyskawicznie wspinał się po szczeblach kariery. Prawdziwa jej eskalacja przypada na rok 2011, kiedy to w styczniu ukazuje się dwupłytowy album „Coś więcej niż muzyka”. Wydawnictwo już pół roku później pokrywa się platyną. Po dwóch świetnie przyjętych albumach, rybnicki wokalista nie osiadł na laurach i przygotował nową płytę, która jest efektem ścisłej współpracy ze swoim DJ-em – BRK, który równie dobrze czuje się jako producent oraz raper. Owocem tej kolaboracji stał się wydany w maju 2012r. album „Gruby Brzuch”. Niedługo po wydaniu albumu skład koncertowy tworzony przez: GrubSona, DJ-a BRK oraz Jotoskleję uzupełnia Jarecki. W maju 2013r wykonawca zaczyna koncertować z zespołem na żywo. Nowa formuła koncertowa przyjęła się świetnie. Na ten moment kolektyw koncertowy tworzą: GrubSon, DJ BRK (wokal, gramofony), Jarecki (wokal) oraz zespół SANEPID: Robert Cichy (gitara elektryczna, gitara akustyczna), Grzegorz Posłuszny (gitara basowa), Łukasz Bzowski (instrumenty klawiszowe), Michał Maliński (perkusja).

4 marca 2015r. to dzień premiery kolejnego solowego albumu GrubSona, który nosi tytuł „Holizm”. Kolejny międzygatunkowy twór spod jego ręki zbiera dobre recenzje. Wydawnictwo promują single: „Złota Kula” wraz Krzysztofem Zalewskim, „Jedna z Planet” z gościnnym udziałem Marceliny, „Dżungla” oraz „Nie Jestem”.

Obecnie Tomasz Iwanca przygotowuje się do wydania swojego piątego albumu długogrającego, którego premiera planowana jest na wrzesień 2017r.

W klubie scena wystąpi wraz z Live Band’em w składzie:

 • Jarecki
 • DJ BRK
 • Kuba Mitoraj – gitara
 • Grzegorz Posluszny – bass
 • Lukasz Bzowski – klawisze
 • Michal Malinski – perkusja

https://www.facebook.com/GrubSonStyle/

Youtube:

 

 

 

—————————————————————————

BILETY:

Przedsprzedaż - 45 zł

VIP - 65 zł

Bilet VIP zapewnia:

 • wejście poza kolejką
 • miejsce siedzące w wygodnej loży
 • widok na salę klubową i salę koncertową z antresoli
 • dla naszych gości VIP przeznaczymy cały sektor
 • osobna toaleta
 • przekąski na barze
 • inne atrakcje – tylko VIP!

Wygodne sofy i fotele, najlepszy widok – więc jeżeli będziesz miał ochotę na doznania w stylu VIP – koniecznie musisz tam zajrzeć!

Scena Klub || Strefa VIP: https://goo.gl/1z7QyQ

Scena Klub || Strefa VIP: https://goo.gl/jVRvci

BILETY DO NABYCIA:

————————–————————–————————–——-

W każdy piątek i w każdą sobotę zapraszamy do naszej restauracji Smak Morza na Jazz Jam
Session. Grać zaczynamy o godz. 19.00. Wstęp wolny.

Na wszystkich posiadaczy biletów koncertowej w naszej restauracji czeka 20% zniżki na wszystkie dania z karty!

 

Jazz Jam Session w Smaku Morza:

Do zobaczenia w SCENIE!

logo smak

RESTAURACJA “SMAK MORZA”

Zlokalizowana w samym sercu Sopotu, tuż przy plaży, w sąsiedztwie renomowanych hoteli. O każdej porze roku nieustannie zachwyca gości wspaniałym wnętrzem oraz bajecznym widokiem na Zatokę Gdańską.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.