Smak Morza - Restauracja i Bar

21.10.Paluch / Koncert / Klub Scena Sopot

Klub Muzyczny Scena zaprasza na koncert!

– 21.10.2017r. –

Sala Koncertowa:

TIME TABLE :
– 21:00 – otwarcie drzwi
Supporty –

oSb – Damian Łusiak

Trinitaz – Mikołaj Jarosiewicz

– 23.30 – Paluch

Sala Klubowa:

– After Party –

Informujemy, iż osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie wyłącznie pod opieką rodzica bądź wskazanego przez niego opiekuna. Osoby, które mają ukończone 16 lat, a nie ukończyły 18 roku życia proszone są o przyniesienie ze sobą oświadczenia ze zgodą na udział w imprezie podpisanego przez rodzica lub pełnoprawnego opiekuna. [OŚWIADCZENIE]

—————————————————————————

Paluch – zadebiutował w 2004 roku materiałem „Życie jest piękne”. Niedługo potem dołączył do grupy Aifam, z którą nagrał wydany w grudniu 2005 krążek „Nasza rewolucja”. Wkrótce raper zaczął prace nad kolejnym solowym materiałem. Jego twórczością zainteresowała się wytwórnia Druga Strefa Records, pod której skrzydłami ukazała się nowa płyta Palucha, zatytułowana „Biuro Ochrony Rapu”. W 2009 wyszedł album „Pewniak” nakładem Fonografiki, na której znaleźli się min. Onar, Peja, Kaczor, PtP.W 2010 Paluch wraz z Dj’em Story dołączają do Diilgangu i wspólnie, dokładnie 10.10.10 wydają kolejny album pt. „Bezgranicznie oddany” – nakładem BOR Records.

Najnowszy materiał nawiązuje swoim tytułem do zespołu AIFAM w którym Paluch działał w latach 2005-2010. OKO był to obraźliwy zwrot kierowany do wszystkich oponentów i wrogów, pochodzący z wewnętrznego slangu ekipy. Przez lata działalności w Poznańskim podziemiu zespół nagrał kilka utworów pod tytułem OKO czy OKO STYL.

Premiera krążka “OKO” miała miejsce 25 listopada 2016 r.

—————————————————————————

Youtube:

YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image

Facebook:

https://www.facebook.com/pg/PaluchOfficial/about/?ref=page_internal

—————————————————————————

BILETY:

Normalny – 39zł
VIP – 59zł*

Do nabycia:
– eBilet.pl

*Wygodne sofy i fotele, darmowe przekąski, najlepszy widok – więc jeżeli będziesz miał ochotę na doznania w stylu VIP – koniecznie musisz tam zajrzeć! ➡ ➡ ➡ http://www.scenaklub.pl/vip/

—————————————————————————

Informujemy, iż w każdy piątek i w każdą sobotę zapraszamy do naszej restauracji Smak Moza na Jazz Jam Session. Początek koncertów o godzinie 19:00.
Dla wszystkich osób posiadających bilet koncertowy- 20% zniżki na dania z naszej karty!

!!WSTĘP WOLNY!!

Jazz Jam Session w Smaku Morza:
YouTube Preview Image

Do zobaczenia w SCENIE!