Smak Morza - Restauracja i Bar

13.10.DonGURALesko & WSRH DJ Solina / Koncert / Klub Scena Sopot

Klub Muzyczny Scena zaprasza na koncert!

– 13.10.2017r. –

Sala Koncertowa:

TIME TABLE :
– 21:00 – otwarcie drzwi
Supporty –

dek x Jaro x Wilczur – David Klein

Bambo the Smuggler X Lubin – Krystian Szyksznian

NONIEMOGE – Śledzik Przi

– 23.30 – donGURALesko & WSRH

Sala Klubowa:

– After Party –

 

Informujemy, iż osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie wyłącznie pod opieką rodzica bądź wskazanego przez niego opiekuna. Osoby, które mają ukończone 16 lat, a nie ukończyły 18 roku życia proszone są o przyniesienie ze sobą oświadczenia ze zgodą na udział w imprezie podpisanego przez rodzica lub pełnoprawnego opiekuna. [OŚWIADCZENIE]

—————————————————————————

donGURALesko (Piotr Górny) – rozpoczął swoją przygodę z muzyką w legendarnych składach. Wraz z Kaczorem stworzył – Killaz Group, a Waldemarem Kastą – K.A.S.T.A. SQUAD. Swoją solową karierę Gural rozpoczął w 2002 roku wydając „Opowieści z betonowego lasu”. Do 2016 roku samodzielnie stworzył 7 albumów – bardzo różnych stylistycznie. Do tego dwa mixtapy z Matheo, mixtape z DJem Tuniziano, mixtape z DJem Kostkiem, płytę z Kaczorem w ramach Killaz Group w 2007 roku, do tego gościnne zwrotki liczone w ilościach hurtowych. donGURALesko śmiało można zaliczyć do najbardziej płodnych artystów w tej branży. Charakteryzuje go naturalny luz na mikrofonie, chropowaty styl i wszechstronność w lepieniu rymów. Jego ostatnia solowa płyta „Magnum Ignotum (Preludium)” zawstydziła wszystkich, którzy mówili, że Gural wypalił się artystycznie. Odniósł się do literatury, malarstwa, rzeźby i udowodnił, że nie powiedział ostatniego słowa.

Youtube:

YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image

Facebook:

https://www.facebook.com/djdziadzior/
—————————————————————————

WSRH (Wyższa Szkoła Robienia Hałasu) – to duet poznańskich raperów – Shelleriniego i Słonia. Formacja powstała w 2001 roku. Na koncie posiadają wspólne krążki. Oprócz najnowszego „Czarne Słońce: Świt EP” wydali między innymi: „Wyższa Szkoła Robienia Hałasu” z 2008 roku i wydany w 2012 roku „Szkoła Wyrzutków”. Obaj posiadają na swoim koncie wiele solowych albumów oraz kolaboracjij w grupach – PDG Kartel, BDF, czy Demonologia, którą Słoń współtworzy z Mikserem.

Youtube:

YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image

Facebook:

https://www.facebook.com/WSRH.OFICJALNIE/—————————————————————————

BILETY:

Normalny – 35zł
VIP – 59zł*

Do nabycia:
eBilet.pl

*Wygodne sofy i fotele, darmowe przekąski, najlepszy widok – więc jeżeli będziesz miał ochotę na doznania w stylu VIP – koniecznie musisz tam zajrzeć! ➡ ➡ ➡ http://www.scenaklub.pl/vip/

—————————————————————————

Informujemy, iż w każdy piątek i w każdą sobotę zapraszamy do naszej restauracji Smak Moza na Jazz Jam Session. Początek koncertów o godzinie 19:00. W naszej restauracji za okazaniem bilety na koncert otrzymają Państwo 20% zniżki na wszystkie dania z karty!

!!WSTĘP WOLNY!!

Jazz Jam Session w Smaku Morza:
YouTube Preview Image

Do zobaczenia w SCENIE!