Restauracja Smak Morza & Klub Scena Sopot

zaprasza do STREFY KIBICA na dużych ekranach!

 

+ do dyspozycji sala restauracyjna - duży ekran na naszym tarasie

+ sala koncertowa klubu Scena

Menu meczowe :  przekąski oraz doskonałe, zimne piwo Żywiec.

Od 14 czerwca zapraszamy do wspólnego oglądania Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej!
U nas obejrzycie wszystkie mecze polskiej reprezentacji.

 

Grupa A: Rosja - Arabia Saudyjska, godz. 17, Moskwa

15 czerwca

Grupa A: Egipt - Urugwaj, godz. 14, Jekaterynburg

Grupa B: Maroko - Iran, godz. 17, Sankt Petersburg

Grupa B: Portugalia - Hiszpania, godz. 20, Soczi

16 czerwca

Grupa C: Francja - Australia, godz. 12, Kazań

Grupa D: Argentyna - Islandia, godz. 15, Moskwa

Grupa C: Peru - Dania, godz. 18, Sarańsk

Grupa D: Chorwacja - Nigeria, godz. 21, Kaliningrad

17 czerwca

Grupa E: Kostaryka - Serbia, godz. 14, Samara

Grupa F: Niemcy - Meksyk, godz. 17, Moskwa

Grupa E: Brazylia - Szwajcaria, godz. 20, Rostów nad Donem

18 czerwca

Grupa F: Szwecja - Korea Płd., godz. 14, Niżny Nowogród

Grupa G: Belgia - Panama, godz. 17, Soczi

Grupa G: Tunezja - Anglia, godz. 20, Wołgograd

19 czerwca

Grupa H: Kolumbia - Japonia, godz, 14, Sarańsk

Grupa H: Polska - Senegal, godz. 17, Moskwa

Grupa A: Rosja - Egipt, godz. 20, Sankt Petersburg

20 czerwca

Grupa B: Portugalia - Maroko, godz. 14, Moskwa

Grupa A: Urugwaj - Arabia Saudyjska, godz. 17, Rostów nad Donem

Grupa B: Iran - Hiszpania, godz. 20, Kazań

21 czerwca

Grupa C: Dania - Australia, godz. 14, Samara

Grupa C: Francja - Peru, godz. 17, Jekaterynburg

Grupa D: Argentyna - Chorwacja, godz. 20, Niżny Nowogród

22 czerwca

Grupa E: Brazylia - Kostaryka, godz. 14, Sankt Petersburg

Grupa D: Nigeria - Islandia, godz. 17, Wołgograd

Grupa E: Serbia - Szwajcaria, godz. 20, Kaliningrad

sobota, 23 czerwca

Grupa F: Korea Płd. - Meksyk, godz. 17, Rostów nad Donem

Grupa F: Niemcy - Szwecja, godz. 20, Soczi

Grupa G: Belgia - Tunezja, godz. 14, Moskwa

niedziela, 24 czerwca

Grupa G: Anglia - Panama, godz. 14, Niżny Nowogród

Grupa H: Japonia - Senegal, godz. 17, Jekaterynburg

Grupa H: Polska - Kolumbia, godz. 20, Kazań

25 czerwca

Grupa A: Urugwaj - Rosja, godz. 16, Samara

Grupa A: Arabia Saudyjska - Egipt, godz. 16, Wołgograd

Grupa B: Hiszpania - Maroko, godz. 20, Kaliningrad

Grupa B: Iran - Portugalia, godz. 20, Sarańsk

26 czerwca:

Grupa C: Dania - Francja, godz. 16, Moskwa

Grupa C: Australia - Peru, godz. 16, Soczi

Grupa D: Islandia - Chorwacja, godz. 20, Rostów nad Donem

Grupa D: Nigeria - Argentyna, godz. 20, Sankt Petersburg

27 czerwca:

Grupa F: Meksyk - Szwecja, godz. 16, Jekaterinburg

Grupa F: Korea Płd. - Niemcy, godz. 16, Kazań

Grupa E: Serbia - Brazylia, godz. 20, Moskwa

Grupa E: Szwajcaria - Kostaryka, godz. 20, Niżny Nowogród

28 czerwca

Grupa H: Senegal - Kolumbia, godz. 16, Samara

Grupa H: Japonia - Polska, godz. 16, Wołgograd

Grupa G: Anglia - Belgia, godz. 20, Kaliningrad

Grupa G: Panama - Tunezja, godz. 20, Sarańsk

logo smak

RESTAURACJA “SMAK MORZA”

Zlokalizowana w samym sercu Sopotu, tuż przy plaży, w sąsiedztwie renomowanych hoteli. O każdej porze roku nieustannie zachwyca gości wspaniałym wnętrzem oraz bajecznym widokiem na Zatokę Gdańską.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.