Kup bilet

Klub Muzyczny Scena zaprasza na koncert!


Sala Koncertowa:

Support:

Dester x Korporacja

Bedoes - godz. 22:00

-----------------------------------------------------------------------------

Cena biletu: I pula
Standard: - 30 zł
VIP: 59 zł

Bilet VIP zapewnia:
• miejsce siedzące w strefie VIP /antresola
• widok na salę klubową i salę koncertową - wstęp tylko dla posiadaczy opaski VIP
• osobna toaleta
Scena Klub || Strefa VIP: http://www.scenaklub.pl/vip/

Informujemy, iż osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie wyłącznie pod opieką rodzica bądź wskazanego przez niego pełnoletniego opiekuna.

Osoby, które mają ukończone 16 lat, a nie ukończyły 18 roku życia proszone są o przyniesienie ze sobą wydrukowanego i podpisanego oświadczenia ze zgodą na udział w imprezie podpisanego przez rodzica lub pełnoprawnego opiekuna./
http://www.scenaklub.pl/o-nas/regulamin/

------------------------------------------------------------------------------
Gdzie kupić:
eBilet Polska
Biletomat
* salony Empik
* kasa przed wejściem na koncert

---------------------------------------------------------------------------
Bedoes - rocznik ‘98.

Najmłodszy Młody Wilk Popkillera i najmłodszy polski raper na szczycie OLiS. Jeden z najgłośniejszych i najmocniejszych debiutów wydawniczych w historii polskiego rapu, który pierwsze miliony w sieci zrobił przed… dwudziestką.

Raper przenosi typową dla SB kontrowersję na zupełnie nowy poziom, a zarazem jego wyszlifowany błyskawicznie styl, w przeciągu kilku lat sprawił, że stał się jednym z najbardziej obiecujących przedstawicieli nowej szkoły. Do SB Maffiji trafił zanim jeszcze dostał swój dowód osobisty.

Wachlarz umiejętności Bedoesa nie ogranicza się tylko do rapowania w przeróżnych tempach i konwencjach, ale również śpiewu i prowokacji, jakiej polski rap jeszcze nie widział, czemu dał pokaz m.in. w cypherze Młodych Wilków Popkillera. Za jego plecami stoją nie tylko chłopaki z 2115, ale też jeden z największych producenckich talentów młodego pokolenia - 16-letni Kubi Producent, który ma już na koncie współpracę m.in. z KęKę czy Żabsonem. Ta historia jeszcze się na dobre nie rozkręciła, a już wstrząsnęła polskim rapem. Ciąg dalszy nastąpi niebawem!

"Aby śmierć miała znaczenie" to długogrający, legalny debiut Bedoesa, który szturmem wdarł się na rodzimą scenę. Za muzykę odpowiada jeden z najlepszych producentów młodego pokolenia - Kubi Producent. 

– Ta płyta powstała po to "Aby Śmierć Miała Znaczenie". Moja, Kubiego, każdego kto brał udział przy tym projekcie. Ta płyta to historia, którą tworzymy. Każdy tworzy swoją własną. Nasza rozpoczęła się osiemnaście, szesnaście, dwadzieścia lat temu - zapamiętajcie te słowa. To dopiero początek tego co zrobimy z tą sceną. 2115, SB Maffija - tak opisuje genezę swojego debiutu Bedoes.

–Album "Aby Śmierć Miała Znaczenie" LP to dla mnie najlepsza rzecz jaką zrobiłem w swoim życiu pod względem muzycznym. Włożyłem w to całe swoje serce i 100 % możliwości. Nie przespane noce towarzyszące mi podczas tworzenia tej płyty na pewno pozostaną mi w pamięci na dobre - dodaje Kubi Producent.

Do posłuchania:

https://youtu.be/HAWSBEhPiY8

https://youtu.be/U3MD9AdcXh0

https://youtu.be/E2Qe3_gSG8Y

--------------------------------------

Support:

Dester x Korporacja - świeże brzmienie z Gdyni. 

Za deckami DJ O'beats 
 

 

logo smak

RESTAURACJA “SMAK MORZA”

Zlokalizowana w samym sercu Sopotu, tuż przy plaży, w sąsiedztwie renomowanych hoteli. O każdej porze roku nieustannie zachwyca gości wspaniałym wnętrzem oraz bajecznym widokiem na Zatokę Gdańską.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.