Kup bilet

Klub Muzyczny Scena zaprasza na koncert!

OTWARCIE DRZWI:

godz. 19:00

donGURALesko - Godz..21:30

BORIXON: godz. 22:30

BILETY:

Standard: I pula 35 zł

W dniu koncertu: 45 zł

VIP: 55 zł

Bilet VIP zapewnia:

  • miejsce siedzące w strefie VIP
  • widok na salę klubową i salę koncertową z antresoli- wstęp tylko dla posiadaczy opaski VIP
  • osobna toaleta
  • przekąski na barze

Scena Klub || Strefa VIP: ➡ ➡ ➡ http://www.scenaklub.pl/vip/

—————————————————————————

GDZIE KUPIĆ:

– eBilet.pl

- Biletomat
– salony Empik

- przed wejściem na koncert

INFORMACJE DLA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH.

Uczestnikami koncertu mogą być osoby małoletnie od 16 roku życia (wymagane wydrukowane i podpisane oświadczenie od rodziców), a pozostałe osoby małoletnie, które do dnia koncertu nie ukończyły 16 roku życia mają wstęp wyłącznie w towarzystwie pełnoletniego opiekuna (wymagane wydrukowane i podpisane oświadczenie od rodziców) posiadającego przy sobie dokument tożsamości oraz ważny bilet.

www.scenaklub.pl/scenaklub/regulamin

—————————————————————————

BORIXON

Zapraszamy na koncert Borixona w klubie Scena.
Usłyszycie m.in materiał z jego najnowszej płyty „Koktajl” i nie tylko.
W 1996 roku debiutował wraz ze Wzgórzem Ya-pa-3 albumem „Centrum” zaliczanym obecnie do klasyki gatunku. Razem z zespołem nagrał 5 płyt – „Centrum” , „Trzy” , „Ja mam to co ty” , „Precedens”, „Stara szkoła rapu”. W 2001 rozpoczął karierę solową. W miedzy czasie współpracował z większością Polskiej sceny Hip Hop. Ma na swoim koncie setki koncertów w kraju , Europie i USA.

Utwory:

Youtube:

Piękność:

 

Jeśli zdrówko nam pozwoli

Jackiechan

Papierosy

Magnez

—————————————————————————

donGURALesko

donGURALesko (Piotr Górny) – rozpoczął swoją przygodę z muzyką w legendarnych składach. Wraz z Kaczorem stworzył – Killaz Group, a Waldemarem Kastą – K.A.S.T.A. SQUAD. Swoją solową karierę Gural rozpoczął w 2002 roku wydając „Opowieści z betonowego lasu”. Do 2016 roku samodzielnie stworzył 7 albumów – bardzo różnych stylistycznie. Do tego dwa mixtapy z Matheo, mixtape z DJem Tuniziano, mixtape z DJem Kostkiem, płytę z Kaczorem w ramach Killaz Group w 2007 roku, do tego gościnne zwrotki liczone w ilościach hurtowych. donGURALesko śmiało można zaliczyć do najbardziej płodnych artystów w tej branży. Charakteryzuje go naturalny luz na mikrofonie, chropowaty styl i wszechstronność w lepieniu rymów. Jego ostatnia solowa płyta „Magnum Ignotum (Preludium)” zawstydziła wszystkich, którzy mówili, że Gural wypalił się artystycznie. Odniósł się do literatury, malarstwa, rzeźby i udowodnił, że nie powiedział ostatniego słowa.

YouTube:

Chcę Ci Dać:

O'Kruca

 Betonowe lasy mokną

—————————————————————————

Do zobaczenia w SCENIE!

logo smak

RESTAURACJA “SMAK MORZA”

Zlokalizowana w samym sercu Sopotu, tuż przy plaży, w sąsiedztwie renomowanych hoteli. O każdej porze roku nieustannie zachwyca gości wspaniałym wnętrzem oraz bajecznym widokiem na Zatokę Gdańską.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.